Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

30.04.2021

Верховна Рада України вчора підтримала ініціативу народного депутата України Ігоря Фріса та ухвалила Закон 2673 щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг.

Досі, відповідно до закону "Про туризм", об' єкти туристичної інфраструктури, що належать фізичним особам-підприємцям не могли вважатися готелями. 

Відтак, закон замінив поняття «підприємство» на «суб’єкт господарювання», яке є ширшим і включає в себе всіх учасників господарських відносин. 

Розширення кола суб’єктів надання готельних послуг за рахунок такої термінології дозволить їм в повній мірі реалізовувати свою господарську правосуб’єктність у сфері надання послуг з тимчасового розміщування та тимчасового проживання, йдеться у пояснювальній записці. 

"Як відомо, сфера туризму в Україні має значний потенціал для розвитку, який, на жаль, акумульований на досить низькому рівні в порівнянні з іншими державами. Тож реалізація закону сприятиме стимулюванню та активізації розвитку ринку надання готельних послуг, збільшенню кількості готельної інфраструктури і, як наслідок, – збільшенню зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури", - наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"