Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

30.04.2021

Верховна Рада України вчора підтримала ініціативу народного депутата України Ігоря Фріса та ухвалила Закон 2673 щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг.

Досі, відповідно до закону "Про туризм", об' єкти туристичної інфраструктури, що належать фізичним особам-підприємцям не могли вважатися готелями. 

Відтак, закон замінив поняття «підприємство» на «суб’єкт господарювання», яке є ширшим і включає в себе всіх учасників господарських відносин. 

Розширення кола суб’єктів надання готельних послуг за рахунок такої термінології дозволить їм в повній мірі реалізовувати свою господарську правосуб’єктність у сфері надання послуг з тимчасового розміщування та тимчасового проживання, йдеться у пояснювальній записці. 

"Як відомо, сфера туризму в Україні має значний потенціал для розвитку, який, на жаль, акумульований на досить низькому рівні в порівнянні з іншими державами. Тож реалізація закону сприятиме стимулюванню та активізації розвитку ринку надання готельних послуг, збільшенню кількості готельної інфраструктури і, як наслідок, – збільшенню зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури", - наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.