Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

30.04.2021

Верховна Рада України вчора підтримала ініціативу народного депутата України Ігоря Фріса та ухвалила Закон 2673 щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг.

Досі, відповідно до закону "Про туризм", об' єкти туристичної інфраструктури, що належать фізичним особам-підприємцям не могли вважатися готелями. 

Відтак, закон замінив поняття «підприємство» на «суб’єкт господарювання», яке є ширшим і включає в себе всіх учасників господарських відносин. 

Розширення кола суб’єктів надання готельних послуг за рахунок такої термінології дозволить їм в повній мірі реалізовувати свою господарську правосуб’єктність у сфері надання послуг з тимчасового розміщування та тимчасового проживання, йдеться у пояснювальній записці. 

"Як відомо, сфера туризму в Україні має значний потенціал для розвитку, який, на жаль, акумульований на досить низькому рівні в порівнянні з іншими державами. Тож реалізація закону сприятиме стимулюванню та активізації розвитку ринку надання готельних послуг, збільшенню кількості готельної інфраструктури і, як наслідок, – збільшенню зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури", - наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

11.05.2021
За отруєння бджіл та навколишнього середовища агропідприємства мають нести кримінальну відповідальність, - Ігор Фріс

З'ясувати причини та винуватців отруєння близько 20 десятків бджолосімей у трьох селах Тисменицької громади (Милування, Вільшаниця, Рошнів).

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.

08.04.2021
Закон, який зупиняє колекторський терор, підписав президент

Документ встановлює чіткі правила роботи та реєстрації колекторів.