Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

30.04.2021

Верховна Рада України вчора підтримала ініціативу народного депутата України Ігоря Фріса та ухвалила Закон 2673 щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг.

Досі, відповідно до закону "Про туризм", об' єкти туристичної інфраструктури, що належать фізичним особам-підприємцям не могли вважатися готелями. 

Відтак, закон замінив поняття «підприємство» на «суб’єкт господарювання», яке є ширшим і включає в себе всіх учасників господарських відносин. 

Розширення кола суб’єктів надання готельних послуг за рахунок такої термінології дозволить їм в повній мірі реалізовувати свою господарську правосуб’єктність у сфері надання послуг з тимчасового розміщування та тимчасового проживання, йдеться у пояснювальній записці. 

"Як відомо, сфера туризму в Україні має значний потенціал для розвитку, який, на жаль, акумульований на досить низькому рівні в порівнянні з іншими державами. Тож реалізація закону сприятиме стимулюванню та активізації розвитку ринку надання готельних послуг, збільшенню кількості готельної інфраструктури і, як наслідок, – збільшенню зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури", - наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

11.06.2021
Захищаємо право інтелектуальної власності – у ВРУ зареєстрували законопроект про авторське право і суміжні права

Його підписантом є і народний депутат України від 84 виборчого округу Ігор Фріс. 

Ігор Фріс
09.06.2021
Масштабна реформа нотаріату триває - Ігор Фріс підписав законпроєкт про удосконалення регулювання нотаріальної діяльності 

Народний депутат України Ігор Фріс підписав рамковий проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання нотаріальної діяльності».

27.05.2021
84 округ отримав 54 млн грн з ДФРР, левова частка - для Тисменицької ТГ

Міністерство  розвитку громад та територій України спрямувало 202 млн 315 тис грн для Прикарпаття на реалізацію проєктів регіонального розвитку за програмою «Підтримка регіональної політики України

26.05.2021
1125-річчя Галича має відзначатися на державному рівні - Ігор Фріс подав до ВРУ відповідний проєкт постанови

У постанові передбачені проведення культурно-мистецьких, освітніх заходів, реставрація пам'яток архітектури, поліпшення транспортного сполучення в Галицькій ТГ.