10 млн грн на розвиток 84 округу - Ігор Фріс сформував перелік об'єктів для фінансування з соцеконому

12.06.2020

Близько пів року команда народного депутата України Ігоря Фріса формувала список об'єктів, будівництво яких буде профінансоване з фонду соціально-економічного розвитку. 

В результаті, на Міністерство регіональної політики нардеп направив зведений список та документацію щодо об’єктів на 10 мільйонів гривень. 

Йдеться про об'єкти, на які були готові проекти та експертизи в Тлумацькому, Галицькому та Тисменицькому районах.

Цьогоріч з соцеконому фінансуватимуть дороги, нові мережі водопостачання, капітальний ремонт будівель для дітей та інклюзивних центрів, влаштування спортмайданчиків.

Безсумнівно, що кошти з державної субвенції будуть витрачені і на охорону здоров’я.

"Маємо придбати рентгенапарат для Тлумача. Те, про що всі говорили, але досі так і не зробили",-зауважив Ігор Фріс. 

Втім депутат переконаний, що на окрузі повинні не лише "закривати дірки" , а й робити все можливе для  розвитку регіону та руху вперед. 

"Цьогорічний новий туристичний проект для Галича в рамках ідеї «Мільйон туристів» - це облаштування пішохідно-велосипедного маршруту на Старостинський Замок. 
Далі будемо контролювати освоєння коштів. Працюємо разом!"
- підсумував нардеп.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.