5 кроків для підтримки ФОПів - Ігор Фріс підписав звернення до Кабміну

19.11.2020

Народний депутат України Ігор Фріс підписав та направив звернення до Кабміну, яке ініціював нардеп Олександр Дубінський, щодо підтримки ФОПів.

Звернення містить п’ять пропозицій до Уряду щодо підтримки підприємництва в Україні під час пандемії коронавірусної хвороби:

1. Ініціювати створення міжвідомчої робочої групи (МКІП, Мінцифри, МОН, Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономіки та ін.) щодо розробки варіантів компенсаторних механізмів підтримки малого та середнього бізнесу.

2. Продовжити термін дії ліцензій суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) на види діяльності, щодо яких встановлено обов'язкове ліцензування, і термін дії яких закінчується в період дії обмежувальних заходів, на весь період їх дії без оплати за ліцензії.

3. Ініціювати розширення кола осіб та умови надання кредитів за Державною програмою доступні кредити 5-7-9%, для підприємств малого та середнього бізнесу.

4. Розробити та затвердити національну програму цільових кредитів для забезпечення фонду заробітної плати з пільговим безвідсотковим періодом, з метою збереження робочих місць, як це передбачено п.5 Розділу XIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

5. Розглянути можливість переправлення частини коштів з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на підтримку малого та середнього бізнесу.

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу