5 кроків для підтримки ФОПів - Ігор Фріс підписав звернення до Кабміну

19.11.2020

Народний депутат України Ігор Фріс підписав та направив звернення до Кабміну, яке ініціював нардеп Олександр Дубінський, щодо підтримки ФОПів.

Звернення містить п’ять пропозицій до Уряду щодо підтримки підприємництва в Україні під час пандемії коронавірусної хвороби:

1. Ініціювати створення міжвідомчої робочої групи (МКІП, Мінцифри, МОН, Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономіки та ін.) щодо розробки варіантів компенсаторних механізмів підтримки малого та середнього бізнесу.

2. Продовжити термін дії ліцензій суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) на види діяльності, щодо яких встановлено обов'язкове ліцензування, і термін дії яких закінчується в період дії обмежувальних заходів, на весь період їх дії без оплати за ліцензії.

3. Ініціювати розширення кола осіб та умови надання кредитів за Державною програмою доступні кредити 5-7-9%, для підприємств малого та середнього бізнесу.

4. Розробити та затвердити національну програму цільових кредитів для забезпечення фонду заробітної плати з пільговим безвідсотковим періодом, з метою збереження робочих місць, як це передбачено п.5 Розділу XIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

5. Розглянути можливість переправлення частини коштів з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на підтримку малого та середнього бізнесу.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.