80-річчя УПА відзначать на державному рівні - відповідну постанову підтримав і нардеп Ігор Фріс 

07.07.2021

70 народних депутатів України, серед яких і нардеп від Прикарпаття Ігор Фріс, зареєстрували у Верховній Раді України проєкт постанови "Про відзначення 80-річчя

Української Повстанської Армії».  
Річницю створення перших бойових загонів УПА в Україні відзначатимуть 14 жовтня 2022 року. 

"Враховуючи роль Української Повстанської Армії та її вояків в історії боротьби за відновлення незалежності України у ХХ столітті, з метою визнання історичного значення боротьби Української Повстанської Армії та вшанування військової звитяги, необхідно на гідному рівні провести заходи з відзначення 80-річчя створення Української Повстанської Армії, залучивши до цього Уряд, Верховну Раду України, місцеві органи самоврядування, громадсько-політичні організації та громадянське суспільство, школи та вищі навчальні заклади. Дуже важлива інформаційна робота з проведення паралелей між боротьбою УПА та сучасним  етапом російсько-української війни", - йдеться у пояснювальній записці до проєкту постанови. 

Документ рекомендує президенту України надати звання Героя України Тарасу Бульбі-Боровцю та повернути звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу.

У Проєкті Постанови також містяться рекомендації до Державного комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

Постанова також передбачає створення у місячний термін організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії (14 жовтня).

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз