84 округ отримав 54 млн грн з ДФРР, левова частка - для Тисменицької ТГ

27.05.2021

Міністерство  розвитку громад та територій України спрямувало 202 млн 315 тис грн для Прикарпаття на реалізацію проєктів регіонального розвитку за програмою «Підтримка регіональної політики України».

Для 84 округу з цієї суми передбачено 54 млн 262 тис грн. Найбільше коштів, а саме 32 млн грн, отримає Тисменицька ТГ. 
Що ж буде профінансовано? 
✅ 5 млн  381 тис 511 грн виділили для будівництва народного дому на 80 місць по вул. Б. Хмельницького у с. Пшеничники Тисменицького району( нове будівництво). 

✅ 16 млн 889 тис 833 грн. профінансують для навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 9а, у с. Чукалівка Тисменицького району ( нове будівництво з використанням незавершеного будівництва середньої школи на 11 класів). 
✅ 26 млн  991 тис 281 грн. виділили для добудови дитячого садка в с. Чорнолізці Тисменицького району. 

✅ Ще 5 млн грн піде на будівництво очисних  споруд глибокого біологічного очищення стічних вод продуктивністю 500 куб. метрів на добу у Галичі (урочище Дробилка). 

"Ми разом з командою подали на фінансування з ДФРР об'єкти, будівництво яких уже розпочали у минулі роки. І їх потрібно якісно і оперативно завершувати. 
Загальний бюджет понад 54 мільйони гривень. 
Завдання для мене, як народного депутата України, проконтролювати ефективне використання наших з вами коштів. Це і обіцяю робит
и", - підкреслив народний депутат України Ігор Фріс.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.