Акциз з пального у 2021 має залишитися у місцевих бюджетах, - Ігор Фріс

10.12.2020

Народний депутат України Ігор Фріс підписав звернення до спікера ВРУ Дмитра Разумкова щодо акцизного збору з продажу пального.

В документі наголошується, що  зарахування частини (13,44 відсотка) акцизного податку має залишитися в місцевих бюджетах, адже саме акциз є джерелом доходів громад для реалізації інфраструктурних соціальних проектів.

"Потенційні втрати місцевих бюджетів складають 7,5 млрд гривень. А це ресурс, який місцева влада спрямовує на потреби громади. Вони ідуть на поточний ремонт, реконструкцію і утримання доріг та вулиць, мереж зовнішнього освітлення; капітальний ремонт та утримання об’єктів комунальної власності; придбання та встановлення системи відеоспостереження на вулицях для контролю за громадським порядком; фінансування заходів щодо стабілізації і розвитку громадського транспорту", - йдеться у зверненні. 

Відтак нардепи, які підписали звернення, просять в Дмитра Разумкова провести відкриті консультації з усіма фракціями та депутатськими групами щодо врахування відповідних правок до законопроекту №4100-д.

 

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу