Акциз з тютюнових виробів залишиться у місцевих бюджетах, - Ігор Фріс.

09.07.2021

Народний депутат України Ігор Фріс взяв участь в засіданні сьомої сесії Івано-Франківської облради та виступив перед депутатським корпусом стосовно законопроєкту 5600, який ВРУ підтримала у першому читанні.

Найперше Ігор Фріс наголосив на тому, що 5% акцизного податку з продажу цигарок таки потраплятимуть у місцеві бюджети.

«Це надходження бюджетів територіальних громад і він не буде зменшений або змінений. Змінюється лише технологія нарахування акцизного податку на тютюнові вироби. Він сплачується імпортерами на спеціальний кореспондентьский рахунок і повертається в громади. Тому громада зацікавлена, щоб продавалися «білі» сигарети і бюджет наповнювався живими грошима», - наголосив Ігор Фріс.

Він також додав, що депутати від Прикарпаття висловили чітку позицію, що не прийматимуть законопроект в другому читанні допоки не будуть внесені правки.

За словами Ігоря Фріса, у Верховній Раді України створять робочу групу, куди будуть включені по три представники від кожної фракції, буде напрацьований спільний документ і відповідні правки, які будуть підтримані депутатами.

 

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз