Акциз з тютюнових виробів залишиться у місцевих бюджетах, - Ігор Фріс.

09.07.2021

Народний депутат України Ігор Фріс взяв участь в засіданні сьомої сесії Івано-Франківської облради та виступив перед депутатським корпусом стосовно законопроєкту 5600, який ВРУ підтримала у першому читанні.

Найперше Ігор Фріс наголосив на тому, що 5% акцизного податку з продажу цигарок таки потраплятимуть у місцеві бюджети.

«Це надходження бюджетів територіальних громад і він не буде зменшений або змінений. Змінюється лише технологія нарахування акцизного податку на тютюнові вироби. Він сплачується імпортерами на спеціальний кореспондентьский рахунок і повертається в громади. Тому громада зацікавлена, щоб продавалися «білі» сигарети і бюджет наповнювався живими грошима», - наголосив Ігор Фріс.

Він також додав, що депутати від Прикарпаття висловили чітку позицію, що не прийматимуть законопроект в другому читанні допоки не будуть внесені правки.

За словами Ігоря Фріса, у Верховній Раді України створять робочу групу, куди будуть включені по три представники від кожної фракції, буде напрацьований спільний документ і відповідні правки, які будуть підтримані депутатами.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.