Банки та податки для медиків в одному законопроекті - це антиправова гра в наперстки, - Ігор Фріс

01.05.2020

Вчора відбулося позачергове засілання Верховної Ради України, на якому депутати проголосували за 25 законопроектів.

Серед них і законопроект про застосування спеціальної процедури для банківського законопроекту ( "Про Регламент Верховної Ради України", при розгляді у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності). 

Народний депутат України Ігор Фріс такий законопроект вважає антибанківським, відтак утримався від голосування за спеціальну  процедуру.

Окрім цього, нардепа обурив той факт, що законотворці до законопроекту №3329-Д про скасування податків для медиків, які задіяні в боротьбі з вірусом, внесли пункт про пониження статутного капіталу банків з 500 млн.грн. до 200 млн. грн. 

"Це незбагненна, антиправова практика. В законах, які начебто не мали викликати сумнівів, ховають спірні статті зовсім ішої тематики. Для того, аби просунути бажане.
Чому ж це до банківського закону не додали?
До чого банки до податків медиків? Це знову якась гра в наперстки",
- зазначив нардеп Ігор Фріс.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.