Банки та податки для медиків в одному законопроекті - це антиправова гра в наперстки, - Ігор Фріс

01.05.2020

Вчора відбулося позачергове засілання Верховної Ради України, на якому депутати проголосували за 25 законопроектів.

Серед них і законопроект про застосування спеціальної процедури для банківського законопроекту ( "Про Регламент Верховної Ради України", при розгляді у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності). 

Народний депутат України Ігор Фріс такий законопроект вважає антибанківським, відтак утримався від голосування за спеціальну  процедуру.

Окрім цього, нардепа обурив той факт, що законотворці до законопроекту №3329-Д про скасування податків для медиків, які задіяні в боротьбі з вірусом, внесли пункт про пониження статутного капіталу банків з 500 млн.грн. до 200 млн. грн. 

"Це незбагненна, антиправова практика. В законах, які начебто не мали викликати сумнівів, ховають спірні статті зовсім ішої тематики. Для того, аби просунути бажане.
Чому ж це до банківського закону не додали?
До чого банки до податків медиків? Це знову якась гра в наперстки",
- зазначив нардеп Ігор Фріс.

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.