Дорога на Обертин потребує негайного ремонту - Ігор Фріс звернувся до міністра інфраструктури 

18.06.2021

Дорога на Обертин, яка пролягає через села Озеряни та Хотимир, потребує негайного ремонту. 

З цією проблемою сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України народний депутат Ігор Фріс звернувся до  очільника Мінінфраструктури Олександра Кубракова. 

"До мене, як народного депутата, надходять численні звернення мешканців Обертинської селищної ради, що на Франківщині, про вкрай жахливий стан доріг місцевого значення. 
В 2019, 2020, 2021 роках мешканці сіл, які входять до громади, неодноразово направляли листи до керівництва області та балансоутримувача доріг. Привертали увагу до цієї проблеми і шляхом перекриття доріг"
,- зауважив нардеп. 

Ігор Фріс також зазначив, що кожного року громаді обіцяли ремонт, проте він так і не відбувся. До слова, кілька днів тому люди знову вийшли на акцію протесту, перекривши дорогу Р-20 Снятин-Тязів, щоб  керівництво області нарешті відреагували. Відтак нардеп зауважив, що вкрай важливо згуртувати всі сили для вирішення цього питання.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.