Дорога на Обертин потребує негайного ремонту - Ігор Фріс звернувся до міністра інфраструктури 

18.06.2021

Дорога на Обертин, яка пролягає через села Озеряни та Хотимир, потребує негайного ремонту. 

З цією проблемою сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України народний депутат Ігор Фріс звернувся до  очільника Мінінфраструктури Олександра Кубракова. 

"До мене, як народного депутата, надходять численні звернення мешканців Обертинської селищної ради, що на Франківщині, про вкрай жахливий стан доріг місцевого значення. 
В 2019, 2020, 2021 роках мешканці сіл, які входять до громади, неодноразово направляли листи до керівництва області та балансоутримувача доріг. Привертали увагу до цієї проблеми і шляхом перекриття доріг"
,- зауважив нардеп. 

Ігор Фріс також зазначив, що кожного року громаді обіцяли ремонт, проте він так і не відбувся. До слова, кілька днів тому люди знову вийшли на акцію протесту, перекривши дорогу Р-20 Снятин-Тязів, щоб  керівництво області нарешті відреагували. Відтак нардеп зауважив, що вкрай важливо згуртувати всі сили для вирішення цього питання.

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"