Дорога на Обертин потребує негайного ремонту - Ігор Фріс звернувся до міністра інфраструктури 

18.06.2021

Дорога на Обертин, яка пролягає через села Озеряни та Хотимир, потребує негайного ремонту. 

З цією проблемою сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України народний депутат Ігор Фріс звернувся до  очільника Мінінфраструктури Олександра Кубракова. 

"До мене, як народного депутата, надходять численні звернення мешканців Обертинської селищної ради, що на Франківщині, про вкрай жахливий стан доріг місцевого значення. 
В 2019, 2020, 2021 роках мешканці сіл, які входять до громади, неодноразово направляли листи до керівництва області та балансоутримувача доріг. Привертали увагу до цієї проблеми і шляхом перекриття доріг"
,- зауважив нардеп. 

Ігор Фріс також зазначив, що кожного року громаді обіцяли ремонт, проте він так і не відбувся. До слова, кілька днів тому люди знову вийшли на акцію протесту, перекривши дорогу Р-20 Снятин-Тязів, щоб  керівництво області нарешті відреагували. Відтак нардеп зауважив, що вкрай важливо згуртувати всі сили для вирішення цього питання.

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз