Дороги місцевого значення отримають більше фінансування

04.06.2020

Сьогодні парламент ухвалив відповідний законопроект № 3510.

Відтепер місцева влада зможе отримати значний фінансовий ресурс для впорядкування автомобільних шляхів місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності в межах населених пунктів.

Цей законопроект дає можливість обласним радам спрямовувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня. Органи місцевого самоврядування отримають більше можливостей працювати і займатися благоустроєм у своїх містах.

Окрім того, дозволяється також спрямовувати кошти Державного дорожнього фонду на утримання бюджетних установ, що забезпечують функціонування інформаційно-аналітичної системи дорожнього господарства.

 

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.