Галицька лікарня отримала відремонтований апарат ШВЛ 

21.09.2020

Сьогодні команда народного депутата України Ігоря Фріса привезла  відремонтований апарат ШВЛ до КНП «Галицька лікарня», де лікують хворих на коронавірус. 

Це вже сьомий з 16 апаратів штучної вентиляції легень, який вдалося  повернути з початку пандемії COVID-19 до медичних закладів області. 

Медичний директор закладу Галина Борецька подякувала за допомогу нардепу, Олександру Засідку та Аріні Сивак, адже даний апарат ШВЛ вважається одним з кращих для лікування, особливо під час COVID-19.


"Наша команда загалом зібрала в області 6 несправних апаратів ШВЛ General Electriс та ще 10 інших моделей. Ще на початку карантину ми прагнули допомогти медикам у боротьбі з COVID-19 і, поряд з пошиттям масок, захисних костюмів, виготовленням щитків, вирішили це зробити ще й таким чином. Це надзвичайно величезна підтримка для медичних закладів. Таке обладнанння може врятувати не одне життя", - зауважив народний депутат України Ігор Фріс.

Профінансував ремонт апарату ШВЛ, на прохання Ігоря Фріса, промисловець та підприємець Микола Круць.

Нагадаємо, що відремонтовані апарати ШВЛ вдалося повернути також до медзакладів Надвірної та Коломиї, Рожнятова.

 

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.