Галицькі медики, які лікують СOVID-19, отримали чергову партію засобів захисту

04.05.2020

Маски, одноразові халати, бахіли, противірусні костюми, надійшли за підтримки та кошти різноманітних благодійних фондів та узгодженої позиції депутатів Ігоря Фріса та Едуарда Прощука.

"В Україні велика кількість медиків захворіла на СOVID-19. Відтак саме їхній захист має бути пріоритетом для влади всіх рівнів. Намагаємося використовувати всі можливості для максимального забезпечення медперсоналу. Тим паче, в цьому закладі лікують хворих на коронавірус з Галицького, Рогатинського районів та Бурштина",-зазначив Ігор Фріс. 

Нагадаємо, що Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА видав наказ, яким додатково визначив лікарні для лікування хворих на СOVID-19. Серед них – КНП «Галицька лікарня Галицької районної ради». Саме тут лікують пацієнтів з Галицького, Рогатинського районів та м. Бурштина.

 

 

 

 

 

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.