Галицький замок чекає "Велика реставрація", - за сприяння Ігоря Фріса об'єкт потрапив до президентського проєкту

22.06.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало перелік проєктів з реставрації пам'яток культури в рамках програми “Велика Реставрація”.

Серед 22 об' єктів з усієї України, де будуть проводити роботи цьогоріч, є і Національний заповідник "Давній Галич". Залучити таку підтримку від держави вдалося завдяки сприянню народного депутата України Ігоря Фріса. 

Наразі це перший крок - виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам'ятки архітектури національного значення XIV-XVII ст. Галицького замку. На ці потреби з державного бюджету виділять близько 9 млн грн. 

Галицький Замок - це беззаперечна візитівка не лише Галича, але й усієї області. Це наша культурна спадщина, яка пов'язує з багатостолітньою історією. Ми просто не маємо права залишити все так, як є. 
Галицький замок - це своєрідний магніт, який  дозволить залучити на Прикарпаття значну кількість туристів. А це неодмінно сприятиме економічному зростанню краю
", - переконаний Ігор Фріс

Перелік проектів, рекомендований експертною групою, був визначений з урахуванням: об’єктивності та повноти інформації, наданої у заявках, враховуючи розроблену науково-проектну документацію із кошторисом видатків; дотримання принципу територіальності розташування пам'яток культурної спадщини; об'єктів – пам'яток культурної спадщини, на яких уже розпочато роботи з реставрації, консервації, ремонту, а також фінансування на поточний рік.

 

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"