Галицький замок чекає "Велика реставрація", - за сприяння Ігоря Фріса об'єкт потрапив до президентського проєкту

22.06.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало перелік проєктів з реставрації пам'яток культури в рамках програми “Велика Реставрація”.

Серед 22 об' єктів з усієї України, де будуть проводити роботи цьогоріч, є і Національний заповідник "Давній Галич". Залучити таку підтримку від держави вдалося завдяки сприянню народного депутата України Ігоря Фріса. 

Наразі це перший крок - виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам'ятки архітектури національного значення XIV-XVII ст. Галицького замку. На ці потреби з державного бюджету виділять близько 9 млн грн. 

Галицький Замок - це беззаперечна візитівка не лише Галича, але й усієї області. Це наша культурна спадщина, яка пов'язує з багатостолітньою історією. Ми просто не маємо права залишити все так, як є. 
Галицький замок - це своєрідний магніт, який  дозволить залучити на Прикарпаття значну кількість туристів. А це неодмінно сприятиме економічному зростанню краю
", - переконаний Ігор Фріс

Перелік проектів, рекомендований експертною групою, був визначений з урахуванням: об’єктивності та повноти інформації, наданої у заявках, враховуючи розроблену науково-проектну документацію із кошторисом видатків; дотримання принципу територіальності розташування пам'яток культурної спадщини; об'єктів – пам'яток культурної спадщини, на яких уже розпочато роботи з реставрації, консервації, ремонту, а також фінансування на поточний рік.

 

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз