Ігор Фріс - найпродуктивніший нардеп серед прикарпатських мажоритарників -  ГО ОПОРА

10.08.2021

Народний депутат України Ігор Фріс - найпродуктивніший нардеп серед всіх мажоритарників Івано-Франківщини як по кількості зареєстрованих, так і по кількості прийнятих парламентом та підписаних президентом законів.

Такими є підсумки роботи нардепів від Івано-Франківщини, які підбила ГО "ОПОРА". 

Відтак, за підрахунками ГО "ОПОРА" , авторству та співавторству Ігоря Фріса сукупно належить 113 законопроєктів, з яких парламентом були підтримані і набули чинності 14 (на момент підрахунку ГО "ОПОРА" ). 

Щодо тематики законотворчості, то Ігор Фріс присвятив 39,8 % своїх законотворчих ініціатив правовій політиці.  Законотворчим пріоритетом парламентаря також можна вважати й економічну політику, який депутат присвятив третину своєї законотворчості.

Також у звіті "ОПОРИ" зазначено, що Ігор Фріс - серед нардепів, які найактивніше використовували  право виступу у Верховній Раді України.

Він реєструвався для виступу 58 разів. Це найвищий показник серед прикарпатських нардепів. А сумарна тривалість його виступів становить 1 годину, 16 хвилин та 5 секунд.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.