Ігор Фріс - найпродуктивніший нардеп серед прикарпатських мажоритарників -  ГО ОПОРА

10.08.2021

Народний депутат України Ігор Фріс - найпродуктивніший нардеп серед всіх мажоритарників Івано-Франківщини як по кількості зареєстрованих, так і по кількості прийнятих парламентом та підписаних президентом законів.

Такими є підсумки роботи нардепів від Івано-Франківщини, які підбила ГО "ОПОРА". 

Відтак, за підрахунками ГО "ОПОРА" , авторству та співавторству Ігоря Фріса сукупно належить 113 законопроєктів, з яких парламентом були підтримані і набули чинності 14 (на момент підрахунку ГО "ОПОРА" ). 

Щодо тематики законотворчості, то Ігор Фріс присвятив 39,8 % своїх законотворчих ініціатив правовій політиці.  Законотворчим пріоритетом парламентаря також можна вважати й економічну політику, який депутат присвятив третину своєї законотворчості.

Також у звіті "ОПОРИ" зазначено, що Ігор Фріс - серед нардепів, які найактивніше використовували  право виступу у Верховній Раді України.

Він реєструвався для виступу 58 разів. Це найвищий показник серед прикарпатських нардепів. А сумарна тривалість його виступів становить 1 годину, 16 хвилин та 5 секунд.

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"