Ігор Фріс підтримав рестораторів та підписав звернення до Кабміну стосовно недопустимості карантину вихідного дня

13.11.2020

Народний депутат України Ігор Фріс на своїй сторінці у Фейсбук висловив ставлення до карантину вихідного дня, який уже відзавтра запровадить Уряд. 
Він наголосив, що проти такого рішення Кабміну та підтримав рестораторів Івано-Франківська. 

Нардеп зазначив, що разом з колегами підписав звернення до Кабінету міністрів щодо недопустимості такого рішення, коли забороняючи працювати тисячам людей в Україні, Уряд не передбачає  компенсації їхніх втрат. 

"Я за свідомий підхід та за комплексні рішення. На жаль, мене та інших не почули. Але ті, кому не все одно, готові підставити своє плече. Я серед них.
Незрозуміло, де  взяти кошти на оренду, комунальні послуги, податки, кредити і все інше тим, хто заробляє щодня? А заробіток у вихідні складає 60-80% всіх грошей за тиждень? Поряд з цим компенсацій - нуль
",-підсумував Ігор Фріс. 


Нагадаємо, Уряд запровадив в Україні карантин вихідного дня до 30 листопада. Тепер на вихідних не працюватимуть ресторани, бари, кафе, торгові центри та кінотеатри. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну у середу, 11 листопада.

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу