Ігор Фріс просить забезпечити  функціонування Тлумацького районного суду

14.05.2020

Народний депутат України Ігор Фріс сьогодні направив звернення на ім'я голови Державної судової адміністрації України щодо неналежного забезпечення діяльності Тлумацького районного суду. 

"Звісно, майбутнє за онлайн послугами. Але до того моменту будь-якому суду потрібні марки, папір та кошти на відправку судової кореспонденції сторонам судового розгляду", - підкреслив Ігор Фріс.

Також нардеп зазначив, що відсутність мінімального запасу канцелярії для судового провадження призводить до безпідставних відкладень розгляду справ, порушення строків їх розгляду, а також порушення виконання судових рішень. 

"Надалі така ситуація може призвести до істотного обмеження доступу громадян до правосуддя в Тлумацькому районі Івано-Франківської області, жителі якого мене обрали народним депутатом України", - переконаний Ігор Фріс.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.