Ігор Фріс: Ще три апарати ШВЛ вдалося повернути до лікарень області

10.11.2020

Програма ремонту апаратів штучної вентиляції легень, яку ініціював народний депутат України Ігор Фріс, триває.

Нещодавно вдалося повернути полагоджені апарати ШВЛ до Івано-Франківської дитячої обласної лікарні, Івано-Франківської міської лікарні №1 та Заболотівської лікарні.

Від початку пандемії за сприяння народного депутата уже відремонтували 12 поламаних апаратів штучної вентиляції легень з усієї області. Їх також повернули і до медзакладів Надвірної, Коломиї, Рожнятова. 

За словами керівництва обласної дитячої лікарні, відремонтований апарат ШВЛ «IVENT 201» вкрай необхідний для лікування важкохворих дітей у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

"Ще на початку пандемії ми прагнули допомогти медикам у боротьбі з COVID-19. Тоді, як і тепер, лікарні відчували нестачу апаратів ШВЛ. Виявилося, що чимало таких приладів є, але в непрацюючому стані. Тож вирішили їх ремонтувати. Таким чином зібрали по області 16 "шевеелів". Зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної  інфекції, наявність такого обладнання  в лікарнях є життєво необхідною", - зауважив народний депутат України Ігор Фріс.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.