Ігор Фріс: Ще три апарати ШВЛ вдалося повернути до лікарень області

10.11.2020

Програма ремонту апаратів штучної вентиляції легень, яку ініціював народний депутат України Ігор Фріс, триває.

Нещодавно вдалося повернути полагоджені апарати ШВЛ до Івано-Франківської дитячої обласної лікарні, Івано-Франківської міської лікарні №1 та Заболотівської лікарні.

Від початку пандемії за сприяння народного депутата уже відремонтували 12 поламаних апаратів штучної вентиляції легень з усієї області. Їх також повернули і до медзакладів Надвірної, Коломиї, Рожнятова. 

За словами керівництва обласної дитячої лікарні, відремонтований апарат ШВЛ «IVENT 201» вкрай необхідний для лікування важкохворих дітей у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

"Ще на початку пандемії ми прагнули допомогти медикам у боротьбі з COVID-19. Тоді, як і тепер, лікарні відчували нестачу апаратів ШВЛ. Виявилося, що чимало таких приладів є, але в непрацюючому стані. Тож вирішили їх ремонтувати. Таким чином зібрали по області 16 "шевеелів". Зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної  інфекції, наявність такого обладнання  в лікарнях є життєво необхідною", - зауважив народний депутат України Ігор Фріс.

 

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу