Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

30.12.2020

У 2021 році кошти, які будуть виділені з Фонду соціально-економічного розвитку, планують освоїти на закупівлю сучасного обладнання для лікарень 84 округу. Таку позицію озвучив народний депутат України Ігор Фріс. 

За його словами, Уряд анонсував виділення у 2021 році близько 30 млн грн з Фонду соцекономрозвитку на кожен округ. 

«Виходячи з цього, будемо формувати заявки і бачення самих лікарень, яке обладнання їм потрібне. Відтак будемо шукати таке обладнання, яке б задовольнило ці вимоги і по вартості, і по якості. Обладнання розподілять між лікарнями Бурштина, Галича, Тисмениці і Тлумача», - підкреслив Ігор Фріс. 

Також нардеп додав, що з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році будуть фінансувати лише перехідні проекти, тобто ті, які не завершили цьогоріч. У 84 окрузі найбільшим таким об’єктом є школа-садок у селі Чорнолізці.

Інші новини

25.02.2021
Ігор Фріс закликав уряд скасувати «карантинні» блокпости на Прикарпатті

Встановлення блокпостів призвело до транспортного колапсу та утворення кілометрових черг.

23.02.2021
Ігор Фріс запрошує долучатися до опрацювання ЗП про розмитнення "євроблях", роботу детективів та фермерів.

Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні низку законів, які, на думку народного депутата України Ігоря Фріса, потребують фахового опрацювання та внесення змі

16.02.2021
Цього тижня ВРУ планує розглянути законопроект про цивільну зброю 

Він дасть можливість громадянам купувати, використовувати, зберігати, транспортувати, спадкувати, продавати короткоствольну нарізну зброю.