Ігор Фріс відвідав громади 84 округу та оглянув об’єкти, які фінансуються з соцеконому

04.11.2021

Придбання медичного обладнання, встановлення кисневої станції, ремонт закладів культури, освіти та облаштування набережної біля Дністра.

Народний депутат України Ігор Фріс відвідав 84 округ та побував на об’єктах, які вдалося профінансувати за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток громад у 2020 та 2021 роках ( на увесь 84 округ – це 30 млн грн).

Зокрема, нардеп побував у Галицькій, Бурштинській, Ямницькій та Лисецькій громадах.

У Лисецькій селищній територіальній громаді кошти направили на реконструкцію мереж постачання медичного кисню у КНП “Лисецька центральна районна лікарня”.

«Киснева станція уже повністю готова до роботи. При потребі її можна підключати до профільного відділення і допомагати хворим на COVID-19. На власні очі переконався, наскільки якісно та відповідально все зроблено. Саме такі проєкти дають розуміння, що спільно можемо втілювати щось справді потрібне людям», - наголосив нардеп.

 

У Ямницькій громаді придбали медичне обладнання для Павлівської та Ямницької лікарських амбулаторій. Також кошти направили на ремонт актової зали у Павлівці та споривного майданчика на подвір’ї школи у Сільці.

«Серед обладнання, яке вдалося придбати, - холодильник для вакцини, ампліпульс для фізіотерапевтичного  кабінету,  центрифуга, термостат та фотоелектрокалориметр у лабораторію. Медики кажуть, що усе це обладнання - на вагу золота. Адже, до прикладу, лише за клінічними лабораторними обстеженнями до закладу щодня звертається  10-15 місцевих мешканців», - підкреслив нардеп.


Щодо Бурштинської громади, то цьогоріч у Бурштинську опорну лікарню за кошти фонду соціально-економічного розвитку вдалося закупити обладнання, яке тепер допомагає рятувати життя у реанімаційному відділенні для хворих на COVID-19. Йде мова про екрани пацієнтів та шприцеві дозатори.

«Завдяки екрану пацієнта лікар має змогу виконати кілька медичних маніпуляцій: виміряти хворому пульс, сатурацію, тиск та зробити кардіограму. А шприцевий дозатор дозволяє якісно та своєчасно вводити ліки в організм. Особливо це важливо для «ковідних» хворих з супутніми захворюваннями. До слова, уже з наступного траншу цьогорічного соцеконому у Бурштинську лікарню придбають сучасний УЗД апарат», - наголосив Ігор Фріс.

Під час візиту в Галицьку громаду Ігор Фріс також проінспектував хід робіт по облаштуванню велосипедно-пішохідної доріжки на набережній в Галичі. Наразі об’єкт - на стадії завершення.

 
Також в Галичі триває і ремонт покрівлі ліцею ім. Ярослава Осмомисла. Усі роботи орієнтовно до кінця наступного тижня підрядник планує завершити.
За словами дирекції школи, потреба у ремонті 70-річної покрівлі була нагальною. Особливо критична ситуація у будівлі, де навчається початкова школа. Адже під час дощів класні приміщення  регулярно заливало. 

«Переконаний, що створення комфортних умов для навчання та розвитку наших дітей - одне із першочергових завдань влади на всіх рівнях», - наголосив нардеп.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.