Ігор Фріс відвідав громади 84 округу та оглянув об’єкти, які фінансуються з соцеконому

04.11.2021

Придбання медичного обладнання, встановлення кисневої станції, ремонт закладів культури, освіти та облаштування набережної біля Дністра.

Народний депутат України Ігор Фріс відвідав 84 округ та побував на об’єктах, які вдалося профінансувати за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток громад у 2020 та 2021 роках ( на увесь 84 округ – це 30 млн грн).

Зокрема, нардеп побував у Галицькій, Бурштинській, Ямницькій та Лисецькій громадах.

У Лисецькій селищній територіальній громаді кошти направили на реконструкцію мереж постачання медичного кисню у КНП “Лисецька центральна районна лікарня”.

«Киснева станція уже повністю готова до роботи. При потребі її можна підключати до профільного відділення і допомагати хворим на COVID-19. На власні очі переконався, наскільки якісно та відповідально все зроблено. Саме такі проєкти дають розуміння, що спільно можемо втілювати щось справді потрібне людям», - наголосив нардеп.

 

У Ямницькій громаді придбали медичне обладнання для Павлівської та Ямницької лікарських амбулаторій. Також кошти направили на ремонт актової зали у Павлівці та споривного майданчика на подвір’ї школи у Сільці.

«Серед обладнання, яке вдалося придбати, - холодильник для вакцини, ампліпульс для фізіотерапевтичного  кабінету,  центрифуга, термостат та фотоелектрокалориметр у лабораторію. Медики кажуть, що усе це обладнання - на вагу золота. Адже, до прикладу, лише за клінічними лабораторними обстеженнями до закладу щодня звертається  10-15 місцевих мешканців», - підкреслив нардеп.


Щодо Бурштинської громади, то цьогоріч у Бурштинську опорну лікарню за кошти фонду соціально-економічного розвитку вдалося закупити обладнання, яке тепер допомагає рятувати життя у реанімаційному відділенні для хворих на COVID-19. Йде мова про екрани пацієнтів та шприцеві дозатори.

«Завдяки екрану пацієнта лікар має змогу виконати кілька медичних маніпуляцій: виміряти хворому пульс, сатурацію, тиск та зробити кардіограму. А шприцевий дозатор дозволяє якісно та своєчасно вводити ліки в організм. Особливо це важливо для «ковідних» хворих з супутніми захворюваннями. До слова, уже з наступного траншу цьогорічного соцеконому у Бурштинську лікарню придбають сучасний УЗД апарат», - наголосив Ігор Фріс.

Під час візиту в Галицьку громаду Ігор Фріс також проінспектував хід робіт по облаштуванню велосипедно-пішохідної доріжки на набережній в Галичі. Наразі об’єкт - на стадії завершення.

 
Також в Галичі триває і ремонт покрівлі ліцею ім. Ярослава Осмомисла. Усі роботи орієнтовно до кінця наступного тижня підрядник планує завершити.
За словами дирекції школи, потреба у ремонті 70-річної покрівлі була нагальною. Особливо критична ситуація у будівлі, де навчається початкова школа. Адже під час дощів класні приміщення  регулярно заливало. 

«Переконаний, що створення комфортних умов для навчання та розвитку наших дітей - одне із першочергових завдань влади на всіх рівнях», - наголосив нардеп.

Інші новини

19.01.2022
"Порятунок в горах" - мобільний додаток, який збільшує шанси на порятунок при надзвичайній ситуації

Застосунок "Порятунок в горах" тепер можна завантажити у онлайн-маркетах.

04.01.2022
Перший крок зроблено - в Галицькій ТГ завершили буріння свердловин з питною водою

У Галицькій територіальній громаді завершили буріння додаткових свердловин для забезпечення проекту водопроводу.

24.12.2021
Депутатський екватор - Ігор Фріс підсумував результати роботи у ВРУ

В залі засідань Тисменицької міської ради народний депутат України Ігор Фріс зустрівся з виборцями, представниками громадськості, посадовцями, депутатами місцевого самоврядування –

09.12.2021
Законопроект про зброю Ігоря Фріса: для чого він українцям та кому дозволять короткоствол? 

Цього тижня відбулось засідання правоохоронного комітету ВРУ, на якому нардепи підтримали законопроект співавторства Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №