Ігор Фріс: Впровадження РРО відтерміновано - ВР прийняла компромісний законопроект

01.12.2020

Сьогодні депутати Верховно Ради України підтримали законопроект 4439-Д щодо врегулювання ситуації, пов’язаної із збереженням спрощеної системи оподаткування для ФОП.

Народний депутат України Ігор Фріс на своїй сторінці у Фейсбук деталізував, що ж передбачає цей законопроект.

"Закон відтермінує впровадження РРО до 1 січня 2022 року. Ризиковими залишилися торгівля електронікою, медикаментами, медобладнанням, ювелірними виробами та медпослуги. Кешбек скасовано. Штрафи знижені. Мораторій на перевірки до закінчення карантину не скасовується. Ліміти збільшено, як граничні, так і перехід на РРО. Зробив все, що зміг. Думаю, подекуди неможливе", - підсумував Ігор Фріс.

Закон передбачає:

1. Перенесення використання РРО до 01.01.2022 року для ФОПів 2-4 групи, окрім тих, хто займається реалізацією складної побутової техніки, лікарських та медичних засобів, ювелірних виробів.

2. Мораторій на перевірки бізнесу до кінця карантину.

3. Ліміти ФОПів 1 та 2 групи прив’язуються до мінімальної зарплати, тобто розмір лімітів залежатиме від того, як зростатиме економіка країни загалом.

4. Скасування штрафів за порушення при використанні РРО для ФОПів.

5. Скасування механізму компенсації частини штрафних санкцій покупцю (кешбек).

 

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу