Ігор Фріс: Впровадження РРО відтерміновано - ВР прийняла компромісний законопроект

01.12.2020

Сьогодні депутати Верховно Ради України підтримали законопроект 4439-Д щодо врегулювання ситуації, пов’язаної із збереженням спрощеної системи оподаткування для ФОП.

Народний депутат України Ігор Фріс на своїй сторінці у Фейсбук деталізував, що ж передбачає цей законопроект.

"Закон відтермінує впровадження РРО до 1 січня 2022 року. Ризиковими залишилися торгівля електронікою, медикаментами, медобладнанням, ювелірними виробами та медпослуги. Кешбек скасовано. Штрафи знижені. Мораторій на перевірки до закінчення карантину не скасовується. Ліміти збільшено, як граничні, так і перехід на РРО. Зробив все, що зміг. Думаю, подекуди неможливе", - підсумував Ігор Фріс.

Закон передбачає:

1. Перенесення використання РРО до 01.01.2022 року для ФОПів 2-4 групи, окрім тих, хто займається реалізацією складної побутової техніки, лікарських та медичних засобів, ювелірних виробів.

2. Мораторій на перевірки бізнесу до кінця карантину.

3. Ліміти ФОПів 1 та 2 групи прив’язуються до мінімальної зарплати, тобто розмір лімітів залежатиме від того, як зростатиме економіка країни загалом.

4. Скасування штрафів за порушення при використанні РРО для ФОПів.

5. Скасування механізму компенсації частини штрафних санкцій покупцю (кешбек).

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.