Ігор Фріс закликав міністра Степанова негайно втрутися в ситуацію щодо відсутності COVID-ліжок в Івано-Франківську 

05.03.2021

Сьогодні під час години запитань до Уряду у ВРУ народний депутат України Ігор Фріс звернувся до міністра охорони здоров'я Максима Степанова з вимогою негайно втрутись в складну ситуацію з критичною нестачею ліжок для хворих на COVID-19 в Івано-Франківську. 

"Дуже складна ситуація в Івано-Франківську. Вчора місця в лікарнях міста закінчилися, людей немає куди класти. Вчора 90 людей потребували госпіталізації, 16 людей померло.
Велике прохання втрутись в ситуацію",
- наголосив Ігор Фріс. 

Нардеп зазначив, що в бласті є заклади, завдяки яким можна розширити кількість місць для хворих. Зокрема, йде мова про кардіоцентр, де можна взяти окремий поверх, та приміщення обласного шкірно-венерологічного диспансера.

"Але це заклади обласного підпорядкування. Втім сьогодні обласна влада нічого не робить, щоб передати ці ліжка комунальним лікарням міста. Я прошу негайного вашого втручання. Наступного тижня ми з депутатами- мажоритарниками хочемо зустрітися з обласним керівництвом. Прошу до цього моменту дати окремі доручення термінового реагування на цю ситуацію. Людей треба рятувати! "- підсумував нардеп.

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув