Ігор Фріс закликав міністра Степанова негайно втрутися в ситуацію щодо відсутності COVID-ліжок в Івано-Франківську 

05.03.2021

Сьогодні під час години запитань до Уряду у ВРУ народний депутат України Ігор Фріс звернувся до міністра охорони здоров'я Максима Степанова з вимогою негайно втрутись в складну ситуацію з критичною нестачею ліжок для хворих на COVID-19 в Івано-Франківську. 

"Дуже складна ситуація в Івано-Франківську. Вчора місця в лікарнях міста закінчилися, людей немає куди класти. Вчора 90 людей потребували госпіталізації, 16 людей померло.
Велике прохання втрутись в ситуацію",
- наголосив Ігор Фріс. 

Нардеп зазначив, що в бласті є заклади, завдяки яким можна розширити кількість місць для хворих. Зокрема, йде мова про кардіоцентр, де можна взяти окремий поверх, та приміщення обласного шкірно-венерологічного диспансера.

"Але це заклади обласного підпорядкування. Втім сьогодні обласна влада нічого не робить, щоб передати ці ліжка комунальним лікарням міста. Я прошу негайного вашого втручання. Наступного тижня ми з депутатами- мажоритарниками хочемо зустрітися з обласним керівництвом. Прошу до цього моменту дати окремі доручення термінового реагування на цю ситуацію. Людей треба рятувати! "- підсумував нардеп.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.