Ігор Фріс закликав міністра Степанова негайно втрутися в ситуацію щодо відсутності COVID-ліжок в Івано-Франківську 

05.03.2021

Сьогодні під час години запитань до Уряду у ВРУ народний депутат України Ігор Фріс звернувся до міністра охорони здоров'я Максима Степанова з вимогою негайно втрутись в складну ситуацію з критичною нестачею ліжок для хворих на COVID-19 в Івано-Франківську. 

"Дуже складна ситуація в Івано-Франківську. Вчора місця в лікарнях міста закінчилися, людей немає куди класти. Вчора 90 людей потребували госпіталізації, 16 людей померло.
Велике прохання втрутись в ситуацію",
- наголосив Ігор Фріс. 

Нардеп зазначив, що в бласті є заклади, завдяки яким можна розширити кількість місць для хворих. Зокрема, йде мова про кардіоцентр, де можна взяти окремий поверх, та приміщення обласного шкірно-венерологічного диспансера.

"Але це заклади обласного підпорядкування. Втім сьогодні обласна влада нічого не робить, щоб передати ці ліжка комунальним лікарням міста. Я прошу негайного вашого втручання. Наступного тижня ми з депутатами- мажоритарниками хочемо зустрітися з обласним керівництвом. Прошу до цього моменту дати окремі доручення термінового реагування на цю ситуацію. Людей треба рятувати! "- підсумував нардеп.

Інші новини

11.05.2021
За отруєння бджіл та навколишнього середовища агропідприємства мають нести кримінальну відповідальність, - Ігор Фріс

З'ясувати причини та винуватців отруєння близько 20 десятків бджолосімей у трьох селах Тисменицької громади (Милування, Вільшаниця, Рошнів).

30.04.2021
Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

Закон сприятиме розвитку ринку надання готельних послуг та збільшенню зайнятості населення.

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.