Ігор Фріс закликав уряд скасувати «карантинні» блокпости на Прикарпатті

25.02.2021

Встановлення блокпостів та проведення температурного скринінгу на в’їздах та виїздах з Івано-Франківська призвело до транспортного колапсу та утворення кілометрових черг. На цьому народний депутат України Ігор Фріс наголосив у зверненні до прем’єр-міністра України, міністра охорони здоров’я та голови Нацполіції.

В документі нардеп висловив проханням скасувати рішення про встановлення блокпостів в Івано-Франківській області.

Ігор Фріс зазначив, що до нього зверталося чимало людей з приводу недоцільності встановлення блокпостів. Відтак він вважає такі протиепідемічні обмеження неефективним заходом запобігання поширенню на території області COVID-19 та такими, що не призведуть до стабілізації епідемічної ситуації, а навпаки – до виснаження людей, порушення їх робочого графіка та звичного способу життя.

«Такі дії позбавляють можливості вчасно діставатися місця роботи, навчання, проживання, що призводить до порушення конституційних прав людини», - йдеться у депутатському зверненні.

 

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув