Ігор Фріс закликав уряд скасувати «карантинні» блокпости на Прикарпатті

25.02.2021

Встановлення блокпостів та проведення температурного скринінгу на в’їздах та виїздах з Івано-Франківська призвело до транспортного колапсу та утворення кілометрових черг. На цьому народний депутат України Ігор Фріс наголосив у зверненні до прем’єр-міністра України, міністра охорони здоров’я та голови Нацполіції.

В документі нардеп висловив проханням скасувати рішення про встановлення блокпостів в Івано-Франківській області.

Ігор Фріс зазначив, що до нього зверталося чимало людей з приводу недоцільності встановлення блокпостів. Відтак він вважає такі протиепідемічні обмеження неефективним заходом запобігання поширенню на території області COVID-19 та такими, що не призведуть до стабілізації епідемічної ситуації, а навпаки – до виснаження людей, порушення їх робочого графіка та звичного способу життя.

«Такі дії позбавляють можливості вчасно діставатися місця роботи, навчання, проживання, що призводить до порушення конституційних прав людини», - йдеться у депутатському зверненні.

 

Інші новини

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.

08.04.2021
Закон, який зупиняє колекторський терор, підписав президент

Документ встановлює чіткі правила роботи та реєстрації колекторів.

05.04.2021
За сприяння Ігоря Фріса в Марківцях запрацював Tru CAM

Уже понад тиждень в селі Марківці, що в Тисменицький ТГ, на небезпечній ділянці дороги Н-10, де водії часто перевищували швидкість руху, працюють поліцейські з пристроє