Ігор Фріс запрошує долучатися до опрацювання ЗП про розмитнення "євроблях", роботу детективів та фермерів.

23.02.2021

Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні низку законів, які, на думку народного депутата України Ігоря Фріса, потребують фахового опрацювання та внесення змін для прийняття їх в цілому. 

Йдеться про проєкти законів №4643-д та №4644-д щодо зміни формули розрахунку акцизу і введення правил для власників , які не розмитнили авто вчасно. Окрім цього, народний депутат наразі вносить правки і до законпроектів №3010 про приватну детективну діяльність, №4046 про стимулювання діяльності фермерських господарств та №2164  про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування.

«Маємо від 7 до 14 днів, щоб запропонувати своє бачення та подати правки до законів, які регулюватимуть роботу приватних детективів, фермерів, застосування кримінально-процесуальних норм, а також розмитнення євроблях. Готую свої правки до цих проектів, але, якщо в когось є власне бачення, що і як має бути змінено і доповнено, завжди готовий долучити до цієї справи», - наголошує Ігор Фріс.

 

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув