Ігор Фріс запрошує долучатися до опрацювання ЗП про розмитнення "євроблях", роботу детективів та фермерів.

23.02.2021

Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні низку законів, які, на думку народного депутата України Ігоря Фріса, потребують фахового опрацювання та внесення змін для прийняття їх в цілому. 

Йдеться про проєкти законів №4643-д та №4644-д щодо зміни формули розрахунку акцизу і введення правил для власників , які не розмитнили авто вчасно. Окрім цього, народний депутат наразі вносить правки і до законпроектів №3010 про приватну детективну діяльність, №4046 про стимулювання діяльності фермерських господарств та №2164  про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування.

«Маємо від 7 до 14 днів, щоб запропонувати своє бачення та подати правки до законів, які регулюватимуть роботу приватних детективів, фермерів, застосування кримінально-процесуальних норм, а також розмитнення євроблях. Готую свої правки до цих проектів, але, якщо в когось є власне бачення, що і як має бути змінено і доповнено, завжди готовий долучити до цієї справи», - наголошує Ігор Фріс.

 

Інші новини

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.

08.04.2021
Закон, який зупиняє колекторський терор, підписав президент

Документ встановлює чіткі правила роботи та реєстрації колекторів.

05.04.2021
За сприяння Ігоря Фріса в Марківцях запрацював Tru CAM

Уже понад тиждень в селі Марківці, що в Тисменицький ТГ, на небезпечній ділянці дороги Н-10, де водії часто перевищували швидкість руху, працюють поліцейські з пристроє