Ігор Фріс запрошує сьогодні у zoom обговорити законопроєкт про кінцевого бенефіціара та структуру власності

18.10.2021

Народний депутат України Ігор Фріс запрошує сьогодні доєднатися до zoom конференції всі зацікавлені сторони, аби обговорити законопроект про кінцевого бенефіціара та структуру власності. 

Про це нардеп повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. 

Ігор Фріс зазначив, що зібрав всі пропозиції, які надходили щодо цього питання, їх опрацьовано та сформовано у вигляді законопроекту, який і  пропонує обговорити у понеділок в форматі зум-конференції.

"За результатами дискусії буде сформовано кінцеву версію порівняльної таблиці і зареєстровано у вівторок як проект закону, під номером 6131-2. Запрошую всі зацікавлені сторони, як симпатиків так і противників, обговорити шлях остаточного вирішення проблеми, яка справедливо збурила громадськість", - наголосив нардеп.

Посилання на зум-конференцію - в першому коментарі до посту. Початок о 12 год.

 

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.