Ігор Фріс запрошує сьогодні у zoom обговорити законопроєкт про кінцевого бенефіціара та структуру власності

18.10.2021

Народний депутат України Ігор Фріс запрошує сьогодні доєднатися до zoom конференції всі зацікавлені сторони, аби обговорити законопроект про кінцевого бенефіціара та структуру власності. 

Про це нардеп повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. 

Ігор Фріс зазначив, що зібрав всі пропозиції, які надходили щодо цього питання, їх опрацьовано та сформовано у вигляді законопроекту, який і  пропонує обговорити у понеділок в форматі зум-конференції.

"За результатами дискусії буде сформовано кінцеву версію порівняльної таблиці і зареєстровано у вівторок як проект закону, під номером 6131-2. Запрошую всі зацікавлені сторони, як симпатиків так і противників, обговорити шлях остаточного вирішення проблеми, яка справедливо збурила громадськість", - наголосив нардеп.

Посилання на зум-конференцію - в першому коментарі до посту. Початок о 12 год.

 

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув