Ігор Фріс зареєстрував законопроєкт про амністію у 2021 році  

16.03.2021

Народний депутат України Ігор Фріс зареєстрував Проєкт Закону 5249-1 про амністію з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Підписатися на його підтримку він закликав колег-народних депутатів. У разі прийняття законопроекту попередньо підлягатимуть звільненню близько 1 тисячі осіб, які за формальними ознаками можуть підпадати під його дію.

Попри те, що українське законодавство дозволяє  ВРУ приймати закон про амністію один раз на рік, востаннє такий документ було ухвалено ще у грудні 2016 року. 

«Демократичне суспільство - це гуманне суспільство, в тому числі до тих, хто колись оступився, отримав покарання  і намагається повернутися до нормального життя. Відтак такий законопроєкт наразі дуже актуальний. Під амністію можуть потрапити ті, хто скоїв нетяжкі злочини і відбув частину покарання в місцях позбавлення волі. Законопроєкт не стосуються тих, хто скоїв тяжкі та особливо тяжкі злочини проти людей, суспільства чи держави », - зауважує Ігор Фріс.

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув