Ігор Фріс зареєстрував законопроєкт про амністію у 2021 році  

16.03.2021

Народний депутат України Ігор Фріс зареєстрував Проєкт Закону 5249-1 про амністію з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Підписатися на його підтримку він закликав колег-народних депутатів. У разі прийняття законопроекту попередньо підлягатимуть звільненню близько 1 тисячі осіб, які за формальними ознаками можуть підпадати під його дію.

Попри те, що українське законодавство дозволяє  ВРУ приймати закон про амністію один раз на рік, востаннє такий документ було ухвалено ще у грудні 2016 року. 

«Демократичне суспільство - це гуманне суспільство, в тому числі до тих, хто колись оступився, отримав покарання  і намагається повернутися до нормального життя. Відтак такий законопроєкт наразі дуже актуальний. Під амністію можуть потрапити ті, хто скоїв нетяжкі злочини і відбув частину покарання в місцях позбавлення волі. Законопроєкт не стосуються тих, хто скоїв тяжкі та особливо тяжкі злочини проти людей, суспільства чи держави », - зауважує Ігор Фріс.

Інші новини

11.05.2021
За отруєння бджіл та навколишнього середовища агропідприємства мають нести кримінальну відповідальність, - Ігор Фріс

З'ясувати причини та винуватців отруєння близько 20 десятків бджолосімей у трьох селах Тисменицької громади (Милування, Вільшаниця, Рошнів).

30.04.2021
Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

Закон сприятиме розвитку ринку надання готельних послуг та збільшенню зайнятості населення.

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.