Ігор Фріс звернувся до Кабміну з проханням підтримати внутрішній туризм 

02.05.2020

Народний депутат України Ігор Фріс разом з колегами ініціював звернення до Кабінету міністрів України з проханням підтримати внутрішній туризм та підприємців, які працюють в цій галузі. 

Також у зверненні депутати запропонували додатково забезпечити туристичні регіони всім необхідним обладнанням для лікування коронавірусної інфекції. 

"Багатьох туристів і власників туристичного бізнесу турбує питання туристичного сезону, а  Кабмін, на жаль, жодної інформації з цього приводу не надає. Кордони, скоріш за все, будуть закриті цього літа і є вірогідність, що наші громадяни відпочиватимуть в Карпатах, де вміють приймати і цінувати гостей", - зауважу Ігор Фріс. 

Також нардеп переконаний, що подібні звернення повинні направити до Кабміну усі нардепи, які представляють туристичні регіони України у ВР.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.