Ігор Фріс звернувся до Кабміну з проханням підтримати внутрішній туризм 

02.05.2020

Народний депутат України Ігор Фріс разом з колегами ініціював звернення до Кабінету міністрів України з проханням підтримати внутрішній туризм та підприємців, які працюють в цій галузі. 

Також у зверненні депутати запропонували додатково забезпечити туристичні регіони всім необхідним обладнанням для лікування коронавірусної інфекції. 

"Багатьох туристів і власників туристичного бізнесу турбує питання туристичного сезону, а  Кабмін, на жаль, жодної інформації з цього приводу не надає. Кордони, скоріш за все, будуть закриті цього літа і є вірогідність, що наші громадяни відпочиватимуть в Карпатах, де вміють приймати і цінувати гостей", - зауважу Ігор Фріс. 

Також нардеп переконаний, що подібні звернення повинні направити до Кабміну усі нардепи, які представляють туристичні регіони України у ВР.

 

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.