Ігор Фріс:Питання землі та нерухомості не можуть розглядатися у третейських судах

12.12.2020

Комітет ВРУ  з правової політики взяв до уваги позицію народного депутата Ігоря Фріса та рекомендував парламенту виключити з проекту закону про третейські суди право на розгляд цими судами спорів пов’язаних з нерухомістю та землею. 

«Третейські суди можуть розглядати, до прикладу, споживчі чи господарські спори. І аж ніяк не питання пов’язані з нерухомістю та землею. Моя позиція тут принципова, адже завдяки таким нововведенням можливі рейдерські захоплення нерухомості. Колеги дослухалися до моєї позиції та виключили цю норму із законопректу», - наголошує Ігор Фріс.

Законопроект про третейські суди ВРУ розгляне наступного тижня.

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу