"Ковідні" доплати та соціальні гарантії для біологів, біохіміків та лаборантів, які тестують на COVID-19, узаконила ВРУ

21.12.2020

Народний депутат України Ігор Фріс підтримав законопроект №4464, яким ВРУ прирівняла біологів, мікробіологів, вірусологів, біохіміків, професіоналів з вищою немедичною освітою, які тестують на COVID-19,  до медичних працівників. Цей документ дозволяє їм отримувати пільги та надбавки до заробітної плати.

«Епідемія коронавірусу примусила нас згадати, що ефективна структура СЕС - це основний інструмент для боротьби з епідемією. Зараз щодня українські лабораторії проводять від 25 до 50 тисяч ПЛР-тестувань та сотні тисяч досліджень методом ІФА на COVID-19.

Ці люди також щодня контактують із вірусом, працюючи в лабораторіях. І так само ризикують, як лікарі та медсестри. Тому їх права мають бути захищені адекватно. Йде мова про десятки тисяч українців, яким зараховуватиметься медичний стаж та додаткові відпустки. А також вони отримають доплати за свою роботу», - наголосив Ігор Фріс.

 

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу