"Ковідні" доплати та соціальні гарантії для біологів, біохіміків та лаборантів, які тестують на COVID-19, узаконила ВРУ

21.12.2020

Народний депутат України Ігор Фріс підтримав законопроект №4464, яким ВРУ прирівняла біологів, мікробіологів, вірусологів, біохіміків, професіоналів з вищою немедичною освітою, які тестують на COVID-19,  до медичних працівників. Цей документ дозволяє їм отримувати пільги та надбавки до заробітної плати.

«Епідемія коронавірусу примусила нас згадати, що ефективна структура СЕС - це основний інструмент для боротьби з епідемією. Зараз щодня українські лабораторії проводять від 25 до 50 тисяч ПЛР-тестувань та сотні тисяч досліджень методом ІФА на COVID-19.

Ці люди також щодня контактують із вірусом, працюючи в лабораторіях. І так само ризикують, як лікарі та медсестри. Тому їх права мають бути захищені адекватно. Йде мова про десятки тисяч українців, яким зараховуватиметься медичний стаж та додаткові відпустки. А також вони отримають доплати за свою роботу», - наголосив Ігор Фріс.

 

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув