На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

01.12.2021

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в результаті якої 28 листопада постраждало четверо людей.

Таке звернення народний депутат України від 84 округу Ігор Фріс адресував т.в.о. міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, міністру енергетики, начальнику Головного управління Нацполіції  в Івано-Франківській області та управлінню Держпраці.

Нардеп наголосив, що за статистичними даними , станція входить до трійки найбільших підприємств-забруднювачів атмосферного повітря в Україні. Також на ньому часто фіксуються випадки виникнення аварійних ситуацій , пожеж, в резльтаті чого завдається шкода здоров’ю працівників.
Така ситуація, зазначається у зверненні, трапилася 28 листопада цього року. На сьомомому енергоблоці сталася аварія – викид гарячої пароої суміші та газів з топки котла. В результаті постраждало 4 людей, 2 з яких перебувають в критичному стані. І такі ситуації непоодинокі, йдеться у зверненні.

 

 

 

Інші новини

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.

13.01.2023
Проект 7424 про заборону депутатам ОПЗЖ працювати в Раді направлено на експертизу

Сьогодні комітет з правової політики Верховної Ради України відправив законопроект 7424 про заборону депутатам з ОПЗЖ перебувати в раді на конституційну експертизу до головних університетів країни.

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р