Не позбавляти Івано-Франківськ авіасполучення закликав Ігор Фріс прем’єра та керівництво «Украерорух»

15.03.2021

Позбавлення Івано-Франківського аеродрому диспетчерського обслуговування  призведе до припинення регулярних внутрішніх та міжнародних рейсів, адже жодна іноземна авіакомпанія не буде виконувати рейси на аеродром м. Івано-Франківська із таким видом обслуговування повітряного руху. 

Звернення з вимогою не допустити переведення аеродрому м. Івано-Франківська з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне народний депутат України Ігор Фріс надіслав прем'єр-міністру України Денису Шмигалю та керівнику «Украероруху» Андрію Ярмаку. Відповідне депутатське звернення підтримали і колеги по ВРУ.

У зверненні йдеться, що питання підняв колектив авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування  повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу ДП «Украерорух», які занепокоєні рішенням ДП «Аерорух» перевести аеродром з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне.

Втім, відповідно до Правил обслуговування повітряного руху на цивільних аеродромах України, затверджених Міністерством  транспорту та зв'язку, аеродроми, на яких вконуються міжнародні регулярні польоти не можуть бути визначені як AFIS(з полотно-інформаційним забезпеченням), тобто рішення щодо Івано-Франківського  аеродрому є необгрунтованим та таким, що суперечить вищевказаним правилам.

 

Інші новини

11.05.2021
За отруєння бджіл та навколишнього середовища агропідприємства мають нести кримінальну відповідальність, - Ігор Фріс

З'ясувати причини та винуватців отруєння близько 20 десятків бджолосімей у трьох селах Тисменицької громади (Милування, Вільшаниця, Рошнів).

30.04.2021
Готелі ФОПів теж отримуватимуть зірки і категорії - Рада підтримала закон Ігоря Фріса

Закон сприятиме розвитку ринку надання готельних послуг та збільшенню зайнятості населення.

16.04.2021
Що пропонує антирейдерський законопроєкт співавторства Ігоря Фріса, який Рада підтримала у першому читанні

15 квітня на позачерговому засіданні ВРУ підтримала в першому читанні законопроєкт

14.04.2021
54 млн грн на розвиток 84 округу за сприяння Ігоря Фріса спрямовано з держбюджету

Цьогоріч з ДФРР профінансують будівництво дитсадка в Чорнолізцях, народного дому в Пшеничниках, НВК в Чукалівці та очисних споруд в Галичі.