Не позбавляти Івано-Франківськ авіасполучення закликав Ігор Фріс прем’єра та керівництво «Украерорух»

15.03.2021

Позбавлення Івано-Франківського аеродрому диспетчерського обслуговування  призведе до припинення регулярних внутрішніх та міжнародних рейсів, адже жодна іноземна авіакомпанія не буде виконувати рейси на аеродром м. Івано-Франківська із таким видом обслуговування повітряного руху. 

Звернення з вимогою не допустити переведення аеродрому м. Івано-Франківська з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне народний депутат України Ігор Фріс надіслав прем'єр-міністру України Денису Шмигалю та керівнику «Украероруху» Андрію Ярмаку. Відповідне депутатське звернення підтримали і колеги по ВРУ.

У зверненні йдеться, що питання підняв колектив авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування  повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу ДП «Украерорух», які занепокоєні рішенням ДП «Аерорух» перевести аеродром з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне.

Втім, відповідно до Правил обслуговування повітряного руху на цивільних аеродромах України, затверджених Міністерством  транспорту та зв'язку, аеродроми, на яких вконуються міжнародні регулярні польоти не можуть бути визначені як AFIS(з полотно-інформаційним забезпеченням), тобто рішення щодо Івано-Франківського  аеродрому є необгрунтованим та таким, що суперечить вищевказаним правилам.

 

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув