Не позбавляти Івано-Франківськ авіасполучення закликав Ігор Фріс прем’єра та керівництво «Украерорух»

15.03.2021

Позбавлення Івано-Франківського аеродрому диспетчерського обслуговування  призведе до припинення регулярних внутрішніх та міжнародних рейсів, адже жодна іноземна авіакомпанія не буде виконувати рейси на аеродром м. Івано-Франківська із таким видом обслуговування повітряного руху. 

Звернення з вимогою не допустити переведення аеродрому м. Івано-Франківська з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне народний депутат України Ігор Фріс надіслав прем'єр-міністру України Денису Шмигалю та керівнику «Украероруху» Андрію Ярмаку. Відповідне депутатське звернення підтримали і колеги по ВРУ.

У зверненні йдеться, що питання підняв колектив авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування  повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу ДП «Украерорух», які занепокоєні рішенням ДП «Аерорух» перевести аеродром з диспетчерського обслуговування на польотно-інформаційне.

Втім, відповідно до Правил обслуговування повітряного руху на цивільних аеродромах України, затверджених Міністерством  транспорту та зв'язку, аеродроми, на яких вконуються міжнародні регулярні польоти не можуть бути визначені як AFIS(з полотно-інформаційним забезпеченням), тобто рішення щодо Івано-Франківського  аеродрому є необгрунтованим та таким, що суперечить вищевказаним правилам.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.