Невідкладно знизити тарифи на світло та газ - Ігор Фріс підтримав звернення до Кабміну щодо цін на комунпослуги

13.01.2021

Невідкладно знизити ціни на електроенергію та тарифи на послуги розподілу природного газу. З такими вимогами народний депутат Ігор Фріс разом з колегами звернулися до Кабінету Міністрів України.

Відповідну постанову ВРУ Ігор Фріс підписав сьогодні.

В ній депутати рекомендують Кабміну невідкладно переглянути фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів та відновити пільгову фіксовану ціну для споживачів, що використовують до 100 кВт годна місяць, але не більше 90 копійок за 1 кВт год. 

Також у постанові йдеться і про зменшення тарифів на послуги розподілу природного газу.

«Враховуючи, що контрольні функції парламенту не розповсюджуються на можливість зупинки рішень Кабміну, єдиним важелем, який ми маємо - це звернення до прем’єра щодо приведення тарифного законодавства до більш-менш адекватного стану», - зауважив Ігор Фріс.

Ігор Фріс

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу

23.12.2020
Ігор Фріс: Наш законопроєкт про цивільну зброю - революція для України

Законопроєкт надасть можливість громадянам мати, купувати, використовувати, зберігати, транспортувати, спадкувати, продавати короткоствольну нарізну зброю.