Невідкладно знизити тарифи на світло та газ - Ігор Фріс підтримав звернення до Кабміну щодо цін на комунпослуги

13.01.2021

Невідкладно знизити ціни на електроенергію та тарифи на послуги розподілу природного газу. З такими вимогами народний депутат Ігор Фріс разом з колегами звернулися до Кабінету Міністрів України.

Відповідну постанову ВРУ Ігор Фріс підписав сьогодні.

В ній депутати рекомендують Кабміну невідкладно переглянути фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів та відновити пільгову фіксовану ціну для споживачів, що використовують до 100 кВт годна місяць, але не більше 90 копійок за 1 кВт год. 

Також у постанові йдеться і про зменшення тарифів на послуги розподілу природного газу.

«Враховуючи, що контрольні функції парламенту не розповсюджуються на можливість зупинки рішень Кабміну, єдиним важелем, який ми маємо - це звернення до прем’єра щодо приведення тарифного законодавства до більш-менш адекватного стану», - зауважив Ігор Фріс.

Ігор Фріс

Інші новини

01.12.2021
На БуТЕС повинні негайно провести перевірку щодо охорони праці та розпочати розслідування через опіки 4 людей, - Ігор Фріс 

Негайно відреагувати на факти виникнення частих аварійних ситуацій на Бурштинській ТЕС та провести перевірку обставин щодо пожежі на сьомому енергоблоці, в резу

23.11.2021
Три дороги у 84 окрузі включать у президентську програму "Велике будівництво" 

Йде мова про дороги Тлумач-Лісна Тарновиця, Озеряни-Рожнів, Залуква-Боднарів

17.11.2021
Ігор Фріс: Нотаріуси отримають реальний доступ до демографічного реєстру 

Верховна Рада України сьогодні ухвалила проєкт закону 3989, який передбачає  уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

16.11.2021
Ухвалено закон про медіацію з правками Ігоря Фріса  

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроєкт 3504 про медіацію з урахув