Невідкладно знизити тарифи на світло та газ - Ігор Фріс підтримав звернення до Кабміну щодо цін на комунпослуги

13.01.2021

Невідкладно знизити ціни на електроенергію та тарифи на послуги розподілу природного газу. З такими вимогами народний депутат Ігор Фріс разом з колегами звернулися до Кабінету Міністрів України.

Відповідну постанову ВРУ Ігор Фріс підписав сьогодні.

В ній депутати рекомендують Кабміну невідкладно переглянути фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів та відновити пільгову фіксовану ціну для споживачів, що використовують до 100 кВт годна місяць, але не більше 90 копійок за 1 кВт год. 

Також у постанові йдеться і про зменшення тарифів на послуги розподілу природного газу.

«Враховуючи, що контрольні функції парламенту не розповсюджуються на можливість зупинки рішень Кабміну, єдиним важелем, який ми маємо - це звернення до прем’єра щодо приведення тарифного законодавства до більш-менш адекватного стану», - зауважив Ігор Фріс.

Ігор Фріс

Інші новини

25.02.2021
Ігор Фріс закликав уряд скасувати «карантинні» блокпости на Прикарпатті

Встановлення блокпостів призвело до транспортного колапсу та утворення кілометрових черг.

23.02.2021
Ігор Фріс запрошує долучатися до опрацювання ЗП про розмитнення "євроблях", роботу детективів та фермерів.

Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні низку законів, які, на думку народного депутата України Ігоря Фріса, потребують фахового опрацювання та внесення змі

16.02.2021
Цього тижня ВРУ планує розглянути законопроект про цивільну зброю 

Він дасть можливість громадянам купувати, використовувати, зберігати, транспортувати, спадкувати, продавати короткоствольну нарізну зброю.