Перший крок зроблено - в Галицькій ТГ завершили буріння свердловин з питною водою

04.01.2022

У Галицькій територіальній громаді завершили буріння додаткових свердловин для забезпечення проекту водопроводу.

Роботи проводили в межах Шевченківського родовища питних підземних вод. Кошти на цей об'єкт, а саме близько 1,5 млн грн, були виділені з субвенції на соціально-економічний розвиток громад за сприяння народного депутата України Ігоря Фріса. 

Наразі це лише перший крок до забезпечення питною водою мешканців Галицької громади, зауважує Ігор Фріс. Згідно з проєктом, повинні бути влаштовані три вітки водогону. Вони забезпечуватимуть питною водою м.Бурштин та наколишні села; села Тустань, Дубівці, Більшівці, Задністрянськ, Демешківці, Вікторів, Комарів, Крилос. 

"Проєкт передбачає водопостачання та водовідведення, але на це потрібно ще чимало коштів. Тож намагатимусь залучити його до загальнодержавної програми «Питна вода» в цьому році. Це глобальний проект із значними інвестиціями, які дуже потрібні для життя громади", - наголошує нардеп.

.

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"