Перший крок зроблено - в Галицькій ТГ завершили буріння свердловин з питною водою

04.01.2022

У Галицькій територіальній громаді завершили буріння додаткових свердловин для забезпечення проекту водопроводу.

Роботи проводили в межах Шевченківського родовища питних підземних вод. Кошти на цей об'єкт, а саме близько 1,5 млн грн, були виділені з субвенції на соціально-економічний розвиток громад за сприяння народного депутата України Ігоря Фріса. 

Наразі це лише перший крок до забезпечення питною водою мешканців Галицької громади, зауважує Ігор Фріс. Згідно з проєктом, повинні бути влаштовані три вітки водогону. Вони забезпечуватимуть питною водою м.Бурштин та наколишні села; села Тустань, Дубівці, Більшівці, Задністрянськ, Демешківці, Вікторів, Комарів, Крилос. 

"Проєкт передбачає водопостачання та водовідведення, але на це потрібно ще чимало коштів. Тож намагатимусь залучити його до загальнодержавної програми «Питна вода» в цьому році. Це глобальний проект із значними інвестиціями, які дуже потрібні для життя громади", - наголошує нардеп.

.

Інші новини

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.

13.01.2023
Проект 7424 про заборону депутатам ОПЗЖ працювати в Раді направлено на експертизу

Сьогодні комітет з правової політики Верховної Ради України відправив законопроект 7424 про заборону депутатам з ОПЗЖ перебувати в раді на конституційну експертизу до головних університетів країни.

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р