"Порятунок в горах" - мобільний додаток, який збільшує шанси на порятунок при надзвичайній ситуації

19.01.2022

Застосунок "Порятунок в горах" тепер можна завантажити у онлайн-маркетах. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України Ігор Фріс. 

Він зауважив, що створення такого рятувального сервісу ініціював разом з керівником ДСНС в Івано-Франківській області Ігорем Чернецьким. В грудні 2021 року його презентували, а тепер "Порятунок в горах" легко можуть  завантажити усі бажаючі
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sinit.rescueif
"Коли мій друг Олександр Поліщук звернувся з проханням допомогти з реалізацією його проекту та ідеї порятунку людей, я звернувся до іншого свого товариша Володимира Чернецького щодо реалізації цієї ідеї. 
І ось результат. Якщо це врятує хоча б одне життя - робота не марно!

" - підкреслює Ігор Фріс

Даний застосунок призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме: голосових дзвінків (за можливості) та передачі сигналів «SOS» з географічними координатами при виникненні надзвичайних подій в гірській місцевості.

Функціонал додатку дозволяє зареєстрованим користувачам при потраплянні в складні ситуації в гірській місцевості одним натиском зателефонувати до гірської пошуково-рятувальної служби або відправити повідомлення про надзвичайну ситуацію з точними координатами місця події.

Інші новини

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.

13.01.2023
Проект 7424 про заборону депутатам ОПЗЖ працювати в Раді направлено на експертизу

Сьогодні комітет з правової політики Верховної Ради України відправив законопроект 7424 про заборону депутатам з ОПЗЖ перебувати в раді на конституційну експертизу до головних університетів країни.

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р