Розпочався ремонт дороги Обертин – Озеряни

07.07.2021

 

Робота на дорозі Обертин – Озеряни розпочалася.

Про це народний депутат України Ігор Фріс повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Як і обіцяли, наразі тут працює фрезерувальна машина, яка здійснює початковий ремонт дороги до початку капітальних робіт. Розпушують 700 метрів, вкатують та грейдерять до наступного року. Латають 14 кілометрів цього року. Тішить, що ми не підвели людей. Уже невдовзі місцеві мешканці зможуть їздити по покращеній дорозі",-зауважив Ігор Фріс. 

Нардеп також наголосив, що контролює процес виготовлення проектно-кошторисної документації та подальше виділення коштів на капремонт цієї дороги наступного року.

Нагадаємо, під час роботи на 84 окрузі народний депутат України Ігор Фріс відвідав Обертин та наголосив на необхідності термінового ремонту дороги Обертин-Озеряни. Тоді керівник підприємства "Дороги Прикарпаття" Андрій Сазонову пообіцяв, що роботи розпочнуться на початку липня.

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз