Сучасний дитсадок у Гринівцях має запрацювали уже цього року

07.05.2020

Сьогодні народний депутат України Ігор Фріс разом з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федорівим, головою Тлумацької РДА Сергієм Гаєвський та головою Тлумацької ОТГ Романом Круховським  відвідав село Гринівці, що в Тлумацькій ОТГ.

Тут відбувається реконструкція універсального блоку школи під дитячий садок у рамках державної програми "Велике будівництво". Споруда передбачена на 25 дітей. 

«Попри цьогорічну  карантинну весну, життя повинно тривати, а громади розвиватися. Одним із прикладів продовження розвитку інфраструктури є Тлумацька ОТГ.
Зовсім скоро наймолодші жителі Гринівець отримають можливість ходити в сучасний садок. Ну і батькам це реальна допомога",
- зауважив Ігор Фріс. 

Наразі в садочку проведені внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи на першому й другому поверхах, встановлені електричні мережі та міжкімнатні двері. Також змонтовані зовнішні сходи та бетонні обмостини навколо будівлі.
Далі робитимуть внутрішній косметичний ремонт. Зокрема, встановлять керамічну плитку, дерев’яну підлогу, сантехніку та  меблі. 
Заплановано встановити очисні споруди і водовідведення, огорожі, облаштувати спортивні та ігрові майданчики, утеплити фасади цокольного приміщення.

 

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.