Сучасний дитсадок у Гринівцях має запрацювали уже цього року

07.05.2020

Сьогодні народний депутат України Ігор Фріс разом з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федорівим, головою Тлумацької РДА Сергієм Гаєвський та головою Тлумацької ОТГ Романом Круховським  відвідав село Гринівці, що в Тлумацькій ОТГ.

Тут відбувається реконструкція універсального блоку школи під дитячий садок у рамках державної програми "Велике будівництво". Споруда передбачена на 25 дітей. 

«Попри цьогорічну  карантинну весну, життя повинно тривати, а громади розвиватися. Одним із прикладів продовження розвитку інфраструктури є Тлумацька ОТГ.
Зовсім скоро наймолодші жителі Гринівець отримають можливість ходити в сучасний садок. Ну і батькам це реальна допомога",
- зауважив Ігор Фріс. 

Наразі в садочку проведені внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи на першому й другому поверхах, встановлені електричні мережі та міжкімнатні двері. Також змонтовані зовнішні сходи та бетонні обмостини навколо будівлі.
Далі робитимуть внутрішній косметичний ремонт. Зокрема, встановлять керамічну плитку, дерев’яну підлогу, сантехніку та  меблі. 
Заплановано встановити очисні споруди і водовідведення, огорожі, облаштувати спортивні та ігрові майданчики, утеплити фасади цокольного приміщення.

 

 

Інші новини

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"

07.02.2022
Нардепи пропонують встановити нульову ставку ПДВ на харчі – Ігор Фріс спільно з колегами подав до ВРУ новий законопроєкт 

Відмінити до 1 січня 2023року ПДВ на продукти харчування, які виробляються та реалізуються в Україні, та знизити до 7% ПДВ на житлово-комунальні послуги.