Уряд виділив 60 млн грн на будівництво пасічнянського моста за сприяння Ігоря Фріса та прикарпатських нардепів 

04.11.2020

Сьогодні, 4 листопада, Уряд затвердив порядки та умови надання субвенцій із Дорожнього фонду на оновлення місцевих доріг та будівництво мостів у 11 регіонах з обсягом фінансування 1,98 млрд грн.

До переліку увійшло і фінансування будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки в районі вулиць Хіміків та Надрічна в Івано-Франківську. На це Кабмін передбачив 60 млн грн. 

Нагадаємо, у вересні Верховна Рада України підтримала правки до закону України " Про державний бюджет на 2020 рік" народних депутатів від Прикарпаття Ігоря Фріса, Олени Вінтоняк, Едуарда Прощука, Романа Мулика, які стосувалися фінансування добудови мосту на Пасічну, що в Івано-Франківську. 

"Тепер наше спільне завдання - проконтролювати раціональне використання цих коштів. Кожна гривня повинна освоїтись за призначенням ", - наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.