Уряд затвердив перспективний план Івано-Франківської області

24.04.2020

Проект перспективного плану розробила Івано-Франківська ОДА та Мінрегіон згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад.

Згідно з розпорядженням, в Івано-Франківській області передбачили 61 спроможну (об’єднану) територіальну громаду.

План формування територій громад області охоплює 100% території.

"Ми працювали над створенням цього перспективного плану громад разом із міністерством, профільним комітетом Верховної Ради України, облдержадміністрацією, нашими колегами народними депутатами від Івано-Франківської області та експертами місцевого самоврядування", - зауважив народний депутат Ігор Фріс.

Сформовані таким чином громади будуть спроможними і здатними надати населенню якісні адміністративні та інші послуги, зазначив нардеп.

Ігор Фріс подякував своїм колегам: Зіновію Андрійовичу, Едуарду Прощуку, Олександру Матусевичу, Олені Вінтоняк, Роману Мулику та керівництву Івано-Франківської ОДА, за час та енергію, яку вони витратили при обговоренні. Особливо відзначив їхню наполегливість при доведенні думки громади до Кабінету Міністрів.

Окрему подяку депутат висловив голові профільного підкомітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталію Безгіну, який зміг переконати багатьох в необхідності затвердження саме цього перспективного плану громад Івано-Франківської області.

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.