В Гринівцях відкрили довгожданий дитсадок та ремонтують дорогу

23.12.2020

Сьогодні в селі Гринівці, що в Тлумацькій ОТГ, відкрили дитячий садочок та завершують ремонт дороги в напрямку Колінці-Гринівці.

Будівництво дитячого садочка в Гринівцях розпочалося ще в 1995 році. Втім завершити роботи вдалося лише цьогоріч. На цей проект з державного бюджету, за сприяння народного депутата України Ігоря Фріса, виділили 6 млн грн. 

Попри те, що дитсадок був уже готовий приймати малечу, приміщення не відкривали через незадовільний стан дороги Колінці-Гринівці.

Наразі автошлях ремонтують картовим  методом, втім його чекає ще й капітальний ремонт.

«На жаль, невчасно, але все одно виконуємо обіцяне - дорогу в с. Колінці-Гринівці Тлумацької ОТГ ремонтують. Як і обіцяв, після цього відкрили і дитячий садок. Тут облаштували два дитячих майданчики, очисні споруди, садочок повністю забезпечили іграшками та меблями. Уже з 1 грудня тут зможе навчатися дітвора», - зауважив Ігор Фріс.

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.