В Гринівцях відкрили довгожданий дитсадок та ремонтують дорогу

23.12.2020

Сьогодні в селі Гринівці, що в Тлумацькій ОТГ, відкрили дитячий садочок та завершують ремонт дороги в напрямку Колінці-Гринівці.

Будівництво дитячого садочка в Гринівцях розпочалося ще в 1995 році. Втім завершити роботи вдалося лише цьогоріч. На цей проект з державного бюджету, за сприяння народного депутата України Ігоря Фріса, виділили 6 млн грн. 

Попри те, що дитсадок був уже готовий приймати малечу, приміщення не відкривали через незадовільний стан дороги Колінці-Гринівці.

Наразі автошлях ремонтують картовим  методом, втім його чекає ще й капітальний ремонт.

«На жаль, невчасно, але все одно виконуємо обіцяне - дорогу в с. Колінці-Гринівці Тлумацької ОТГ ремонтують. Як і обіцяв, після цього відкрили і дитячий садок. Тут облаштували два дитячих майданчики, очисні споруди, садочок повністю забезпечили іграшками та меблями. Уже з 1 грудня тут зможе навчатися дітвора», - зауважив Ігор Фріс.

 

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу