В Загвізді відновлять дамбу, яка захистить село від повені

10.10.2020

В селі Загвіздя, що в Тисменицькому районі, відновлюють близько 350 метрів захисної дамби.

Кошти на такі роботи вдалося залучити з держбюджету завдяки сприянню народного депутата України Ігоря Фріса. Роботи проводить Управління водного господарства. 

Під час свого візиту на Тисмениччину народний депутат Ігор Фріс оглянув стан берегоукріплення. 

Дамба на цій ділянці почала руйнуватися ще після повені у 2008 році. А кожен наступний паводок лише погіршував ситуацію. 

Минулого року берег частково укріпили великогабаритним камінням. Втім проблеми це не вирішило. 

Тож голова Загвіздянської ОТГ Володимир Ружанський звернувся до нардепа Ігоря Фріса з проханням посприяти у виділенні коштів на будівництво дамби. 

"Відновлення дамби - це першочергове завдання. Адже Загвіздя практично незахищене від повені. Існує величезна небезпека підтоплення помешкань. До кінця осені роботи з укріплення берега мають  завершити", - підкреслив Ігор Фріс.

 

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.