Відділення для лікування пролежнів створять в Галицькій лікарні - його  відкриття підтримує й нардеп Ігор Фріс

06.07.2021

На базі КНП "Галицька лікарня" планують створити перше в Україні відділення, де лікуватимуть пролежні та реабілітовуватимуть людей зі спінальними травмами. 

На важливості цієї ініціативи наголосило керівництво медзакладу під час візиту в Галич народного депутата України Ігоря Фріса.

У розмові з головним лікарем Галицької лікарні Володимиром Крупою нардеп зауважив, що готовий сприяти такій неймовірно важливій ініціативі на загальнодержавному рівні, в тому числі з необхідною документацією. Тим паче, що заклад уже має фахових спеціалістів саме у цій сфері лікування.

"Наразі в Україні немає закладів, де  люди з травмами опорно-рухового апарату можуть отримувати максимально якісні послуги для лікування пролежнів. Тому це питання потребує всебічного сприяння як медичної спільноти, так і всіх органів влади. Я готовий підтримувати колектив лікарні і на рівні Міністерства охорони здоров'я, і профільних комітетів ВРУ", - наголосив Ігор Фріс. 

Наразі на фазі виготовлення проектно-кошторисна документація, де передбачають закупівлю обладнання для відділення та переобладнання приміщення. 

Наступним кроком після створення відділення спінальної травми в Галицькій лікарні може стати створення всеукраїнського центру з такою спеціалізацією.

 

 

Інші новини

30.07.2021
"Білі кошти" за землю с/г призначення - Ігор Фріс розповів, як перевірити їх походження

Як перевірити походження коштів, за які покупець хоче придбати землю сільгосппризначення, і які саме документи підтверджують "білі кошти".

26.07.2021
10 млн грн на розвиток громад 84 округу за сприяння Ігоря Фріса виділив Кабмін 

Кабінет Міністрів України погодив виділення чергових 10 млн грн на соціально-економічний розвиток 84 округу.  Це другий транш із запланованих на цей рік 30 млн грн. 

20.07.2021
Термін подачі "малюнка" про структуру власності для юросіб можуть продовжити на рік - Ігор Фріс подав відповідний законопроєкт 

Продовжити термін на подання структури власності для юридичних осіб на 1 рік та звільнити від обов’язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є фіз