Відділення для лікування пролежнів створять в Галицькій лікарні - його  відкриття підтримує й нардеп Ігор Фріс

06.07.2021

На базі КНП "Галицька лікарня" планують створити перше в Україні відділення, де лікуватимуть пролежні та реабілітовуватимуть людей зі спінальними травмами. 

На важливості цієї ініціативи наголосило керівництво медзакладу під час візиту в Галич народного депутата України Ігоря Фріса.

У розмові з головним лікарем Галицької лікарні Володимиром Крупою нардеп зауважив, що готовий сприяти такій неймовірно важливій ініціативі на загальнодержавному рівні, в тому числі з необхідною документацією. Тим паче, що заклад уже має фахових спеціалістів саме у цій сфері лікування.

"Наразі в Україні немає закладів, де  люди з травмами опорно-рухового апарату можуть отримувати максимально якісні послуги для лікування пролежнів. Тому це питання потребує всебічного сприяння як медичної спільноти, так і всіх органів влади. Я готовий підтримувати колектив лікарні і на рівні Міністерства охорони здоров'я, і профільних комітетів ВРУ", - наголосив Ігор Фріс. 

Наразі на фазі виготовлення проектно-кошторисна документація, де передбачають закупівлю обладнання для відділення та переобладнання приміщення. 

Наступним кроком після створення відділення спінальної травми в Галицькій лікарні може стати створення всеукраїнського центру з такою спеціалізацією.

 

 

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"