Відділення для лікування пролежнів створять в Галицькій лікарні - його  відкриття підтримує й нардеп Ігор Фріс

06.07.2021

На базі КНП "Галицька лікарня" планують створити перше в Україні відділення, де лікуватимуть пролежні та реабілітовуватимуть людей зі спінальними травмами. 

На важливості цієї ініціативи наголосило керівництво медзакладу під час візиту в Галич народного депутата України Ігоря Фріса.

У розмові з головним лікарем Галицької лікарні Володимиром Крупою нардеп зауважив, що готовий сприяти такій неймовірно важливій ініціативі на загальнодержавному рівні, в тому числі з необхідною документацією. Тим паче, що заклад уже має фахових спеціалістів саме у цій сфері лікування.

"Наразі в Україні немає закладів, де  люди з травмами опорно-рухового апарату можуть отримувати максимально якісні послуги для лікування пролежнів. Тому це питання потребує всебічного сприяння як медичної спільноти, так і всіх органів влади. Я готовий підтримувати колектив лікарні і на рівні Міністерства охорони здоров'я, і профільних комітетів ВРУ", - наголосив Ігор Фріс. 

Наразі на фазі виготовлення проектно-кошторисна документація, де передбачають закупівлю обладнання для відділення та переобладнання приміщення. 

Наступним кроком після створення відділення спінальної травми в Галицькій лікарні може стати створення всеукраїнського центру з такою спеціалізацією.

 

 

Інші новини

13.04.2023
Робоча група фіналізує зміни до законодавства про нотаріат

Порівняльна таблиця до законопроекту 5644, який перебуває на розгляді в комітеті правової політики ВРУ, майже готова. 

12.04.2023
Президент підписав закон щодо забезпечення прав українців на пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану

Володимир Зеленський підписав Закон України № 2981-ІХ «Про внесення зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пен

07.04.2023
Подано і зареєстровано законопроект щодо регулювання правовідносин, пов'язаних з призначенням та отриманням одноразової грошової допомоги за загиблими у війні

За безпосередньої участі та авторства Інни Бернацької, Дмитра Йовдія, Андрія Сторожука, Ігоря Фріса подано та зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і прав

28.01.2023
У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

За поданням народного депутата України Ігоря Фріса у Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.