ВР підтримала правки Ігоря Фріса до закону, який завершить децентралізацію в Україні

18.11.2020

На вчорашньому засіданні ВР проголосувала за закон №3651-д, який визначає правонаступництво органів місцевого самоврядування та подальшу діяльність громад на новій територіальній основі.

 Він врегулює процес реорганізації районних державних адміністрацій та правила передачі громадам майна районів.

Правки до законопроєкту, які були ініційовані Нотаріальною палатою України, вніс і народний депутат України Ігор Фріс.

«Завдяки цьому ми вирішили питання, які могли заблокувати роботу реєстрів права власності та юридичних осіб, і зробити колапс в системі реєстрації прав. Також позитивно, що Рада підтвердила та проголосувала правки колеги Альони Шкрум, які вирішують питання обов’язкового призначення осіб на посаду міністра. Таким чином на цих посадах не буде тимчасових осіб, як це відбувалося під час багатьох каденцій Уряду»,  - зауважив Ігор Фріс.

Інші новини

Ігор Фріс
14.01.2021
300 депутатів замість 450 – ВРУ розгляне у другому читанні законопроект щодо зменшення кількості нардепів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні законопроект щодо зменшення складу нардепів з 450 до 300. 

Ігор Фріс
11.01.2021
Діяльність на окрузі,  8 прийнятих законів та близько 100 поданих законопроектів – підсумки року роботи нардепа Ігоря Фріса

10 млн грн державних інвестицій на соціальний розвиток округу,  кошти на ліквідацію повені, тисячі захисних масок, сотні багаторазових щитків та захисних костюмів, 13 відремонтованих ШВЛ, допомога людям під час паводку.

30.12.2020
Ігор Фріс: У 2021 році 30 млн грн соцеконому піде на медицину

Кошти планують освоїти для закупівлі сучасного обладнання для лікарень 84 округу