ВРУ підтримала закон Ігоря Фріса щодо  оформлення прав на землю та нерухомість на ній

08.09.2021

Верховна Рада України сьогодні підтримала у другому читанні законопроект народного депутата України Ігоря Фріса №5248 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв'язку з переходом прав на об'єкт майна, який на ній розташовано)».

Він встановлює правила щодо одночасного оформлення прав на земельну ділянку та розташовану на ній нерухомість.

Передбачено також зворотний порядок отримання прав на нерухомість, якщо відбувається купівля земельної ділянки, де вона розташована. 

Закон підтримав 301 народний депутат.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, метою законопроекту є усунення прогалин у правовому регулюванні питань, пов'язаних з оформленням та переходом прав на земельну ділянку у разі набуття права власності на нерухоме майно (житловий будинок, будівлю або споруду), що розміщені на ній.

"Закон має намір виправити ситуацію, яка склалася з необдуманим прийняттям законопроекту 0850 (той, що заблоковано моєю постановою і який мав на меті, так би мовити, «врегулювати» єдиний правовий статус землі і будівлі на ній). Текст повністю відповідає Конституції України, цивільному кодексу та узгоджений із спеціалістами аграрного комітету та нотаріатом. Норми законопроекту відповідають попереднім висновкам ГНЕУ та ГЮУ Верховної Ради України",- наголосив Ігор Фріс.

Інші новини

19.01.2022
"Порятунок в горах" - мобільний додаток, який збільшує шанси на порятунок при надзвичайній ситуації

Застосунок "Порятунок в горах" тепер можна завантажити у онлайн-маркетах.

04.01.2022
Перший крок зроблено - в Галицькій ТГ завершили буріння свердловин з питною водою

У Галицькій територіальній громаді завершили буріння додаткових свердловин для забезпечення проекту водопроводу.

24.12.2021
Депутатський екватор - Ігор Фріс підсумував результати роботи у ВРУ

В залі засідань Тисменицької міської ради народний депутат України Ігор Фріс зустрівся з виборцями, представниками громадськості, посадовцями, депутатами місцевого самоврядування –

09.12.2021
Законопроект про зброю Ігоря Фріса: для чого він українцям та кому дозволять короткоствол? 

Цього тижня відбулось засідання правоохоронного комітету ВРУ, на якому нардепи підтримали законопроект співавторства Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №