За сприяння Ігоря Фріса в Марківцях запрацював Tru CAM

05.04.2021

Уже понад тиждень в селі Марківці, що в Тисменицький ТГ, на небезпечній ділянці дороги Н-10, де водії часто перевищували швидкість руху, працюють поліцейські з пристроєм вимірювання швидкості автомобілів Tru CAM.
Департамент патрульної поліції вніс зміни до карти розташування таких пристроїв на звернення народного депутата України Ігоря Фріса.

«Неодноразово до мене зверталися мешканці цього населеного пункту з проханнями посприяти тому, аби на цій аварійно небезпечній ділянці дороги організувати обмеження швидкості руху. Адже за 500 метрів від місця розташування поліцейських з TRU CAM знаходиться місцева школа. Тут дуже часто переходять дорогу діти. Тож безпека,звісно, перш за все», - зауважив Ігор Фріс.

Інші новини

31.05.2022
Політична відповідальність: міф чи реальність?

Вчора разом з колегами розробили законопроект, який відображає позицію більшості наших виборців. 

27.04.2022
Уряд вніс зміни до законодавства щодо повноцінного відновлення роботи нотаріусів під час воєнного стану

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних р

23.02.2022
Закон про зброю Ігоря Фріса Рада підтримала в першому читанні

274-ма голосами депутати Верховної Ради України підтримали законопроект співавторства народного депутата України Ігоря Фріса про обіг цивільної вогнепальної зброї №

17.02.2022
Закон Ігоря Фріса про амністію Рада ухвалила в першому читанні

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт авторства Ігоря Фріса «Про амністію з нагоди 30ї річниці незалежності України"